Title name char
char desc
Про серiал

Готель «Райське місце» — найрозкішніший гірськолижний курорт у Карпатах. Багато років ним володіє впливова сім'я Марченків. І саме там хоче працювати Ніна Костюк – кругла сирота, яка живе в закарпатському селі в будинку свого дядька. У дівчини тонкий художній смак і вроджений талант покращувати все, до чого торкається. Вона мріє коли-небудь стати господинею власного готелю, а поки з захопленням приймає пропозицію попрацювати покоївкою в «Райському місці».

Однак «Райське місце» виявляється для Ніни пекельним. Чи вистачить у дівчини сил перемогти в трагічному протистоянні, захистити близьких їй людей, знайти справжнє кохання і зняти прокляття з роду Марченків? І чи стане «Райське місце» місцем, де живе щастя?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum answer
Lorem ipsum answer
Lorem ipsum answer
Lorem ipsum answer
x/x
Результат

Ваше райське місце – затишний сімейний готель в Карпатах

Потреби ваших рідних – це ваші потреби, а сімейна справа – це справа всього вашого життя. Вам не до вподоби люксові курорти заморських країн, адже ви напевне знаєте, що найкраща природа, найсмачніша кухня і найдобріші люди – саме там, де ви виросли. Хіба може справжній рай бути іншим?

Подiлитись